Robotik kodlama atölyesi kurulum hizmetlerimizle tüm okul , kurum ve firmaların yanındayız.

Kodlama, en basit haliyle bilgisayarın anlayacağı dilden konuşmaktır. Hemen aklımıza siyah ekranda komut satırlarıyla kodlar yazmak gelmesin. Biz çocuklarımızla bilgisayarca konuşmayı en basit, en kolay yollarla yapıyoruz. Bunu bir “puzzle”ın parçalarını birleştirmek gibi düşünebilirsiniz. Çeşitli kod parçaları vardır, bunları anlamlı bir şekilde bir araya getirirsiniz.

Nedir Bu Robotik Kodlama?

Robotik Kodlama Sınıfı

Günümüzde bir çok okul eğitim programlarını resim, müzik, beden eğitimi gibi derslerin yanında robotik kodlama derslerini de kapsayacak şekilde düzenlemekteler. Eğitim sistemi içinde rekabet gücünü arttırmanın yolu gelişen teknolojiye ayak uydurmaktan geçiyor. Robotik kodlama dersleri, çocukların analitik düşünme becerilerini geliştirir.
Bunun yanında, durumları algılama ve geliştirme yeteneklerini ortaya çıkardığı gibi yeniliklere hakim olmalarına da katkı sağlar. Yeni robotik kodlama sınıfı konseptini verimli bir çalışma ortamı oluşturacak şekilde tasarladık. Geleceğin, teknolojik gelişime hakim olmakla inşaa edileceğine inanan eğitimcilerimiz için üretiyoruz.

Robotik Laboratuvarı

Robotik laboratuvarın kuruluş amacı endüstriyel robot kolları ve mobil robotlarla birlikte günümüz robot teknolojilerini geliştirerek akademik ve endüstriyel alanlarda çalışmalar yapmaktır. Yapılan bu çalışmalar bilimsel destekli projelerle birlikte robotik alanında yeni teknolojilerin geliştirilmesine olanak sağlamaktadır.

Popüler Ürünler

Robot El Atölyesi

Flex Sensörlü Biyonik Robot El

6.950,00 TL
Projemiz flex sensör kontrolü ile çalışmakta, bu sensör bükülüp kırıldığında ara değerler oluşturup analog sinyaller gönderiyor ve bu sinyal kullandığımız arduino tarafından işlenip motorlara iletildiğinde hareket sistemi oluşturulabiliyor.Tüm plastik parçaları 3d yazıcı ile çıkartılmış olup size ister monte ister demonte şekilde gönderebiliriz.Çalış halde teslim ettiğimiz bu proje mekatronik , bilgisayar , makine , eleketrik elektronik gibi birçok daha bölüme uygundur.
Sepete Ekle

İhtiyacınız Olacak Ürünler

Robotik Kodlama Sınıfı Kurulumu

Proje Hocam Teknoloji ve Savunma Tic Ltd Şti - firması olarak robotik kodlama sınıfı kurulum danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermekteyiz.

Robotik Kodlama Sınıfı - Atölyeleri

Adım 1

3D Baskı Atölyesi

Üretim teknolojisine, devrim yaratacak nitelikte değişiklikler ve yenilikler getiren üç boyutlu yazıcılar insanoğlunun hayal gücünü zorluyor. Yaratıcı fikirler ve tasarımlar gerçek modellere, son ürünlere, parçalara ve prototiplere hızlı bir şekilde dönüşebiliyor.

Adım 2

Ahşap Atölyesi

Okullarda Marangozluk Eğitimi; Ahşap işleri, çocukları “proksimal gelişim bölgesinde” çalışmaya desteklemenin en ideal yoludur. Çocukların yapabileceği ve bileceği şey, çocukların problem çözen olmalarını gerektiren ağaç işçiliğinin açık doğası gereği daima genişletilmektedir. Genellikle başkalarının ne yaptığını ve rehberlikle çocuklarını yeni becerilerde ustalaşmaktan ve daha önce yapamadıklarını elde etmekten büyük bir zevk alırlar.

Adım 3

STEM Atölyesi

STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) eğitimi disiplinler arası ve uygulamaya yönelik yaklaşımı içeren fen, teknoloji, mühendislik ve matematik gibi dört önemli disiplinin birbiriyle entegrasyonunu hedefleyen bir öğretim sistemidir.
Eğlen Bilim STEM Etkinlikleri okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik farklı içeriklerde, fen& teknoloji eğitim müfredatı ile uyumlu eğitim uygulamalarından oluşur. Etkinlikler öğrencilere problem çözebilme, yaratıcı düşünme, işbirlikçi çalışma gibi önemli beceriler kazandırmaktadır.

Adım 4

Tarım Atölyesi

Akıllı Tarım Atölyeleri’nin ilk amacı dünyamız için değer ve fayda üretmektir. Katılımcılarını, çevrelerindeki sorunları ve ihtiyaç alanlarını gözlemleyebilen, fikir üretebilen, sorunları çözebilen, risk alabilen girişimci bireyler olarak geleceğe hazırlamaktır. Tarım için teknoloji üretmektir.


Öğrencilere tarımda iş gücünü azaltmayı, verimi arttırmayı ve bunları teknolojiden faydalanarak otomasyon sistemleri ile gerçekleştirilen; dikey tarım, seracılık, topraksız tarım vb. gibi tarım çeşitlerinin uygulanmasına imkân veren atölyelerdir.

Sayılarla Robotik Kodlama Sınıfı

+17

Robotik Kodlama Atölyesi

Kuruldu

+110

Robotik Projesi

Geliştirildi

+3400

Kodlama Öğrencisi

Yetiştirdik

+25

Robotik Kodlama Eğitmeni

Yetiştirdik

Robotik Kodlama Atölyesi Kurulumu İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim Formu

  Ad Soyad

  E-Posta

  Telefon

  Mesajınız

  Firma Bilgileri

  Firma Adı : Proje Hocam Teknoloji ve Savunma Ticaret Ltd. Şti.
  Vergi Dairesi : Kazım Karabekir
  Vergi No : 733 097 03 24
  Mersis : 0733097032400001
  KEP : projehocam@hs01.kep.tr
  İşbank İban : TR38 0006 4000 0019 3030 5075 62

  Adres ve Telefon Bilgileri

  Telefon : 0850 304 9125

  Merkez Ofis: Üniversite Mh. İpekyolu Cd. Ata Teknokent No:22 İç kapı No : 131 Yakutiye / Erzurum

  Yazılım Ofisi:  Reşit Paşa Mah. Katar Cad. İTÜ ARI 4 Binası No: 2/56  Sarıyer / İstanbul

  Teknoloji odaklı projelerinizi hayata geçiriyoruz.
  Özel Proje Siparişi