Proje Hocam - Hakkında

Araştırma Geliştirme

Profesyonel destek ile araştırma gelişirme projelerinizi yürütüyoruz.

Yazılım

Ekibimizle beraber projelerinizin yazılımlarını tasarlayıp üretiyoruz.

Robotik

Otonom robotlar konusunda çalışmalar sürdürmekteyiz.

Elektronik

Size özel elektronik devre kartlarının tasarımı ve imalatını yapmaktayız.

Proje Hocam 2012 yılında kurulmuştur , kurulduğumuz günden beri robotik , elektronik , yazılım ve makine sektörlerine butik projeler geliştiren ar-ge çalışmaları yürüten bir şirkettir. Yaptığı projeleri aynı zamanda açık kaynaklı olarak paylaşan ve maker kültürünü destekleyen çalışmalar sürdürmektedir.

Ülkemizde maker kültürünün yaygınlaşması için paylaşımlar yapan, seminerler ve etkinlikler düzenleyen bir grup mühendisiz. Aldığımız teorik eğitimi gerçek hayatta nerede kullanacağız diye sormadan uygulamaya geçmenize yardımcı oluyoruz. Tüketen toplum bireylerinden üreten bireylere geçiş yapmamız gerektiğinin farkındayız.

Resmi Logolarımız

Misyonumuz

Proje Hocam olarak misyonumuz; ürettiğimiz robotlarla öncelikle ülke ekonomisine ardından da tüm dünyada üretim sektörüne değer katan projeler bırakarak insanların beden gücünden daha ziyade akıl gücüyle iş yapmasına olanak sağlamaktır.

Tüm dünyada gelişen teknolojinin bütün insanlığın yararına üretim faaliyetlerinde sürdürülmesi için şirket olarak net bir şekilde gelişim gösteriyoruz.

Alanında uzman deneyimli ekibimizle beraber en kaliteli ekipmanlarla beraber en verimli ve en iyi hizmet ve tüketici deneyimini sunmak üzere çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Proje Hocam olarak vizyonumuz; Robotik, otomasyon, mekanik, derin öğrenme ve endüstri 4.0 gibi konularda Türkiye’de öncü firmalardan olmak ve ülke değerlerini ileriye taşımak.

Ürettiğimiz projelerde hedefimiz insanın beden gücünden ziyade akıl gücünü kullanması, daha fazla sosyal imkanlara kavuşması ve sosyalleşmesi için gerekli vakti kazanmasını sağlayacaktır.

Vizyonumuza ulaşmak için net ve kararlı bir şekilde ilerliyor ve gücümüzü değerli müşterilerimizden alıyoruz.

 Murat Duran – Genel Müdür

" Keşfet , Üret , Paylaş "

hazirproje_icon
TASARIM SÜRECİ

Endüstriyel tasarımcılarımız tasarından özenle hazırlanan tasarımlar CAD ortamında modellenerek dijital ortamda saklanmaktadır.

projesetleri_icon
YARATICI FİKİRLER

Aklınızdaki fikirden daha fazlasını ekleyerek yep yeni bir proje haline getiririz.

3d-printer
ÖZEL İMALAT

Butik imalat yöntemlerimizle ihtiyacınız olan özel üzetimleri gerçekleştirmekteyiz.

gears_icon
HIZLI TESLİMAT

Çok kısa sürede gerçekleştirdiğimiz projelerimiz bizim referanslarımızdır.