166 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

10 inç 3K Karbon Fiber Pervane

370,00 TL
10 inç pervane quadcopter ve hexacopter gibi multikopter çeşitlerinde kullanılmaktadır. Tarot FY680 Gövdeler için uygundur. Karbonfiber pervaneler bilinen diğer tüm pervane materyallerine göre hem daha dirençli hem de daha iyi balansa sahip hem de hepsinden daha hafiftir. Her pakette CW ( saat yönü ) ve CCW ( saatin tersi yönü ) pervane bulunmaktadır.

10 uF 25 V Kondansatör

2,41 TL
Elektronik devrelerde en sık kullanılan kapasitörler elektrolit tiptedir. Pozitif ve negatif olmak üzere iki kutbu bulunur. Kondansatör elektriksel yük depolamada kullanılır.

1000 Tvl Fpv Drone Kamerası 2.8mm Lens 110 Derece

2.184,00 TL
Işığa duyarlı alanın lensi 1/3 inçtir, bu kamera 1000TVL çözünürlüğü ve mükemmel renk sunumunu koruyarak 4,5 ila 6V çalışma voltajını destekler. Kart boyutu, FPV uçakları için hava direncini düşürebilecek şekilde 25 * 17,5 mm'ye düşürülmüştür. Kameranın ağırlığı sadece 9,5 g'dır (kılıfla birlikte). Voltaj ve ağırlık açısından oldukça gerekli olan ve OSD ile uyumlu olan sabit kanatlı uçaklar ve QAV250 gibi Multirotor için uygundur.

100K NTC Sensör / Termistör

28,00 TL
Termistör, 3d yazıcılarda en çok kullanılan sıcaklık sensörüdür. Çoğu 3D printer da bir termistör ile Uç sıcaklığı algılanır ve genellikle ikinci bir termistör ile ısıtıcı tabla - heatbed sıcaklığı algılanır. 100K değerindeki bu NTC sensörü / Termistör 3D yazıcılarınızda kullanabilirsiniz.

12V 35mm 1000 RPM Redüktörlü DC Motor

875,00 TL
Motor, redüktörlü yapısı sayesinde yüksek torklu çıkış sağlamakta çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Redüktörlü yapısının yanı sıra dış kasasının malzemesinin de metal yapılması sayesinde uzun ömürlü, dayanıklı ve stabil bir sonuç elde etmenize olanak verir. Bu parça iki telli bir bağlantı kullanır ve yön kontrolünün yanı sıra PWM hız kontrolünü de destekler. Bu sayede daha detaylı bir proje planlama ihtimalini sizlere sunar. Bu motor uyumlu yapısı sayesinde her türlü projenizde işinizi görebilecek donanıma sahiptir.

12V 3A DC Priz Tipi Plastik Adaptör

57,00 TL
Cihazlarınıza şebekeden güç sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz plastik kasalı priz tipi güç adaptörüdür.

15W 24V 0.6A Güç Kaynağı

105,00 TL
Ray montajlı, kapalı tip, delikli switching güç kaynakları ile endsütriyel cihazlara ve ürünlere güç sağlayabilirsiniz. Güç kaynakları bağlı olduğu elektrik/elektronik cihazlarda, ani voltaj düşmeleri, yükselmeleri, harmonikler, gerilim dalgalanmaları gibi durumlar ve gürültüleri süzerek çıkışta sabit ve temiz gerilimle besleyen, elektrik kesintisi durumlarında , belli bir süre çalışmaya devam eden sistemlerdir. Güç kaynağı sayesinde sistem ani durmalar, gereksiz eri kayıpları gibi sorunlar yaşanmaz.

16×2 IIC/I2C/TWI Seri LCD Ekran Mavi

174,00 TL
Bu 16x2 Lcd ekran sayesinde geliştirmiş olduğunuz projelerde kullanıcıyla göresel iletişim sağlayabilirsiniz. Bu ekran 2 satır ve 16 sütundan oluşmaktadır. Standart 16x2 lcd ekranlar çok fazla sayıda dijital pine ihtiyaç duyarlar bu ekran üzerinde bulunan dahili I2C arayüz modülü bu sorunu 4 pin ile çözüme kavuşturmaktadır. Uygulamalarınızda verilerinizi anlık olarak görmeniz ölçümlerinizin doğruluğunu görmeniz için faydalı olacaktır. Arduino vb. mikrokontrolcü kartlarıyla kullanımı oldukça kolay ve eğlencelidir.

2.4 Ghz RP-SMA Anten

110,00 TL
2.4GHz frekans bandında çalışmaya uygun 5dBi kazanca sahip RP-SMA konektörlü antendir. Kablosuz haberleşme modüllerinizde kullanabilirsiniz. 50ohm empedansa sahiptir.

2.4 inch Dokunmatik TFT Ekran

327,00 TL
Dokumatik TFT ekranlar son yıllarda ucuzlaması ile arduino projelerinde de sıkça kullanılmaya başlamıştır.Ama bazı TFT ekranlarda arkadaşlar kütüphane sorunları yaşadıklarından bizde böyle bir uygulamaya yer vermek istedik.Belki bazılarının kullandığı TFT ekranları bizim kullandığımız olanla aynıdır ve kodları işine yarayabilir.Yada TFT ekran almak istiyorsanız ve kütüphane sorunlarından korkuyorsanız marketimizde ki TFT ekranı satın alarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

3 Eksen CNC ( Arduino)

15.700,00 TL
Masaüstü Lazer CNC Makinesi, birden fazla işlevli bir CNC cihazıdır. İçinde Arduino benzeri özelleşmiş bir geliştirme kartı bulunan bu cihaz hobi amaçlı çalışmalarınız için idealdir. Bu makine ile plastik, ahşap, akrilik, pvc, pcb, mdf vb. bir çok ürünü oyabilir, şekillendirebilirsiniz. Ürün tamamen demonte halde gelir, başlangıç düzeyinde elektronik ve mekanik bilgisi olanlar için uygundur.

3M Mavi Maskeleme Bandı

178,00 TL
ScotchBlue™ 2090 Mavi Maskeleme Bandı. Marin uygulamalarında birçok farklı yüzeyde kullanılabilecek bu çok popüler ürün hem ultraviyole ışınlarına dayanıklılık gösterir hem de yüzeyden kolay bir şekilde temizlenebilir. Akrilik bir yapıştırıcı olan bu ürün krepe kağıt yüzeyi sayesinde çeşitli yüzeylerde ve kavisli bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir. Direkt güneş ışığı altında bile 14 güne kadar dayanıklılığını korur. Parlak mavi rengiyle kolayca fark edilebilir.