Projeniz için aşağıda gerekli olan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurunuz, ardından teknik ekibimiz sizlere en kısa süre içerisinde ulaşıp fiyat teklifinizi iletecektir.

  Ad Soyad - (zorunlu alan)

  E-Posta - (zorunlu alan)

  Telefon - (zorunlu alan)

  Firma & Kurum İsmi

  Tahmini Proje Bütçeniz - (zorunlu alan)

  Proje Konusu - (zorunlu alan)

  Proje Detayları - (zorunlu alan)

  Sıkça Sorulan Sorular

  Özel projeniz için form doldururken iletişim için gerekli olan Ad Soyad , Email ve Telefon bilgilerinizi doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir.

  Projenizi detaylı bir şekilde açıklayınız varsa benzer projeler dökümanları videoları resimleri bize iletiniz.

  Proje bütçenizi doğru şekilde seçiniz , projeniz kapsamlı bir proje ise düşük bütçelerle gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

  Tecrübe sahibi olduğumuz robotik , elektronik , yazılım alanlarında projeler gerçekleştirdik. Makineler cihazlar tasarlayıp ürettik.

  Bunların haricinde varsa farklı alanlardaki projeleriniz ekibimizle birlikte değerlendirip dönüş sağlayabiliriz.

  Kosgeb , Tübitak , Teknofest gibi kamu veya özel sektör istiraklerinin hibe ve destek programlarından yararlanabilmeniz ve geliştireceğiniz ürünlerin fikir aşamasından ürüne dönüşmesine kadar tüm süreçlerde danışmanlık vermekteyiz.

  Arge çalışmaları tamamlanmış ve seri üretime hazır ürünlerinizin montaj platformlarının kurulması gerekli robotik ve otomasyon çözümlerinin sunulması konularında hizmet vermekteyiz.

  Patent aşamasındaki projeleriniz için sizlerle gizlilik sözleşmesi imzalamaktayız.

  YAPILAN BAZI ARGE İNOVASYON PROJELERİ

  Sizin de gerçekleştirmek istediğiniz arge inovasyon projeleriniz varsa ve teknik anlamda profesyonel destek almak istiyorsanız Proje Hocam olarak siz değerli müşterilerimizin projelerini tasarım aşamasından nihai ürün haline gelene kadar tüm adımlarını sizler için ekibimizle beraber yürütüyoruz.

  Bazı Kurumsal Referanslarımız