Yazarlarımız

Gönüllü Yazar Ol

Yaptığın projelerin binlerce kişiye ulaşmasını ve insanlara faydalı olmak isterseniz gönüllü yazarlarımız arasına katılabilirsin.
2 yıldan beri Arduino ve Raspberry Pi ile uğraşıyorum. 11.Sınıf'a gidiyorum.
Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim. Elektroniğe meraklı biriyim. Her ne kadar bu konuda profesyonel olmasamda ,elektronikle ilgilenen arkadaşlara yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Karabük Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Ankara'da Best Grup Savunma Sanayi firmasında Ar-Ge mühendisi olarak çalışmaktayım. Üniversite hayatıma kadar amatörce olan elektrik elektronik uğraşım okul hayatım ile bir adım öne taşınmış oldu. Daha çok kontrol sistemleri ve robot projeleri ile uğraşmaktayım.
Balıkesir'de 11.sınıf öğrencisiyim.Yaklaşık 2 yıldır uğraştığım Arduino ve elektrik-elektronik bilgimi sizlere aktarmak için buradayım.
Boğaziçi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Yıldız Teknik Üniversitesinde Fen Eğitimi üzerine olan yüksek lisansıma devam ediyorum ve yanısıra özel bir kurumda STEM dersleri koordinatörlüğü görevini yürütüyorum ve müfredat geliştirme çalışmaları yapıyorum. Arduino ve RasPi projeleri tasarlayıp hayata geçirmeye çalışıyorum.
Bilgisayar mühendisiyim , gömülü sistemler ve IoT üzerinde çalışmalar yapmaktayım.Proje Hocam sitesini uzun zamandır takip ediyordum ve bu oluşumun içerisinde olmak istedim.Bu sitede yazılarımı paylaşıp sizlere yararlı olmak istiyorum
Lise 11.Sınıf Öğrencisiyim sizlere Arduino ve 3D Printer ile bildiklerimi anlatmaya çalışacam
Elektronikle 2006 yılında lisede tanıştım. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon bölümünden mezun oldum ve ardından İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bitirdim. Özel eğitim kurumlarında Robotik&Elektronik eğitmenliği yapıyorum. Aynı zamanda İstanbul'da özel bir firmada robotik&elektronik alanlarında donanım ve yazılım geliştirici pozisyonunda çalışmaktayım.
çocukluğumdan beri elektriğe ve elektroniğe ilgi duymuş biriyim neredeyse 3-4 yıl önce arduino ve raspberry pi ile tanıştım daha öncesinden aldığım yazılımsal eğitimler sayesinde arduino ve raspberry pi konusunda hızlıca ilerlememe neden oldu .Halen kendimi sürekli geliştiriyorum bir yandan okuyorum bir yandan da 2 firmanın mekatronik mühendisliği görevini üstleniyorum.
Mekatronik Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim 3D Printer konusunda uzman sayılacak kadar bilgiliyim kendi tasarımımı yaptım, kendi drone mu ürettim cnc router, cnc lazer, robotik sistemler üzerinde çalışıyorum şuan 6 eksen robot kolumu üretme aşamasındayım..
Pamukkale Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği okuyorum. Robotiğe, gömülü sistemlerle ve yazılıma kendimi bildim bileli ilgim var. Kendimi sürekli geliştiriyorum ve bu konuda oldukça heyecanlıyım.
Lise 3. Sınıfta başlayan elektronik merakım sayesinde buradayım.Her ne kadar teknolojiye ve robot konularında yeni olsamda bu işlere başlayacak kişilerin sıfırdan eitimlerine yardımcı olabileceğimi düşünüyorum :)
Erciyes üniversitesi Elektrik-Elektronik ögrencisiyim aynı zamanda Erciyes Teknoparkta Start-up şirketine sahibim.Amatörce elektronik üzerine proje çıkartmaktayım
Elektrik-Elektronik Müh. | Elektronik, Yazılım ve Robotik alanlarında çalışmalar yapmaktayım.
Merhaba arkadaşlar Uludağ Üniversitesi 1.Sınıf Mekatronik okuyan bir kardeşinizim. Arduino yazılımıyla Lise de tanıştım.İmkanlarım içinde sorularınızı yanıtlayabilirim.
1991 Diyarbakır doğumluyum.İlk ve Orta öğretimimi Kocaeli'de tamamladım. GATEM Elektrik - Elektronik Bölümü Kontrol ve Otomasyon Alanından Mezun olduktan sonra 1 sene kadar özel bir otomasyon şirketinde çalıştıktan sonra TRT Çocuk kanalında yayınlanan 2 adet projede 3D modelleme, animasyon ve render alanında 4 yıl çalıştım daha sonra eğitimime devam etmek için üniversiteye başladım şuanda Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mekatronik bölümü son sınıf öğrencisiyim. İnternet of things, akıllı otomasyon ve kontrol sistemleri, yapay zeka üzerine kendimi geliştirmekteyim.Uzaktan kontrol sistemleri ve gömülü sistemler hakkında çalışmalarım mevcut.Ayrıca şuanda arduino ile nesnelerin interneti ve gömülü sistemler hakkında bir kitap bitirme aşamasındayım.
Ben Erdem ÖZDEMİR. Malatya'da yaşıyorum. 13 yaşındayım. Kendimi bilime ve yenilikçiliğe adamış bir makerım. Özel ilgi alanım robotik ve elektronik. Şu ana kadar farklı farklı maker etkinliklerine katıldım. Robotlar ve 3D yazıcılar konusuna ilgi duyuyorum. Kullandığım programlama dilleri; c#,c++, pyhton.
Elektronik Teknikeriyim. Gömülü sistemler üzerine kendimi geliştirmek istiyor ve geliştiriyorum. Sizlere 'Proje Hocam' aracılığı ile bazı projelerimi paylaşıyor ve çevirmenlik yapmaya çalışıyorum. Umarım sizlere faydalı oluyorumdur. Saygı ve sevgilerimle.
Adnan Menderes Üniversitesi Mezunuyum Hazerfen Bilim Akademisinde Eğitmen olarak çalışıyorum Arduino Bey youtube kanalının Editörüyüm Zaman Buldukça Aydın bilim sanat merkezinde üstün zekalı çocuklara makeblock eğitimi veriyorum
Açık kaynak donanım ve yazılım geliştiricisiyim , mekanik ve robotik sistemler üzerinde çalışmalar yapmaktayım.Ayrıca bir start-up firması olan Proje Hocam 'ın kurucuyum.
Karabük Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği öğrencisiyim.Sürekli değişen teknolojik gelişmeler içerisinde kendini çok çabuk yenileyebilen ve bir insana kazandırabileceği en güzel tecrübeleri kazandıran bu mesleği seçerek güzel hizmetler sunabilmek amacıyla yolumda büyük bir heyecanla ilerlemekteyim.
Gazi Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.Sizlerle birlikte enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji hakkında fikir ve önerilerimi paylaşacağım.Umarım projehocam.com kullanıcılarına faydam dokunur.
python, django, assembly, c, pic, 8051, arduino, raspberry pi, c#, ubuntu, git, iot, mqtt,
Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde lisans eğitimi almaktayım.Bölümüme paralel olarak robotik sistemler üzerine projeler geliştirmekteyim. Disiplinli ve düzenli çalışmayı severim.Sürekli yeni şeyler öğrenmeye hevesli, kendi alanımdaki konularda uzman, kendi kendime öğrenebilen, aktif çalışmayı seven, dinamik bir kişiliğim vardır.Ayrıca takım çalışmasına yatkın, değişime açık, yaratıcı, yenilikçi, çalışkan ve kararlı biriyimdir.
Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
Merhaba. Artık 12.sınıf olduk şükürler olsun:D ve 1-2 yıl olmaktadır arduino ve app inventor 2 gibi programlarda çalışmalar yaptım çocukluğumdan gelen merakımla da bunu devam ettirdim.Şimdi ise Proje Hocam sayfasında öğrendiklerimi paylaşmak ve öğrenmek için buradayım. *Bilmediğini bilmek en iyisidir.*
Adım Tuğkan Pilka. Doğa Okulları' nda 11. sınıf öğrencisiyim. Ekibim ile yazdığım yazılım ile Harvard Üniversitesi tarafından Amerika' ya davet edildim. Şu anda ekibimle birlikte Arduino Tank projesi üzerinde çalışıyorum.
Opera dinleyen, gitar çalan, tiyatro oynayan, boş zamanlarında uzayı izleyen... şaka şaka sadece mühendis olmaya, İTÜ'de kazasız belasız yüksek lisansını bitirmeye çalışan bir Konyalı. Etliekmeğin gücü adına!
Küçüklükten beri Elektrik ve Elektroniğe ilgim var. Yaklaşık 2 sene önce Arduino ile tanıştım. Kodlama ve elektronik bilgi üzerine hiç bir eğitim almadan tamamen okuyarak,deneyerek kendimi geliştirmeye devam ediyorum.
Arduino'ya 11 yaşında başladım. Başladığım günden itibaren bu işe bağlandım.
3 yıldır Arduino ile uğraşıyorum. 12. Sınıfta GRT6415 Adlı Robotics takımının kaptanlığını aynı zamanda makine alanını üstlendim. 4 yıldır Maker ve Robotik sistemlerle uğraşıyorum. Bu sitede yazılarımı ve projelerimi paylaşarak sizlere yararlı olmak istiyorum.