Tanıtım
OKUDUĞUNUZ KONU
O mu Bu mu? Windows Phone Uygulaması
2

O mu Bu mu? Windows Phone Uygulaması

Yazar : Murat Duran12 Ağustos 2015

Bu konumuzda size yeni bir uygulamadan bahsedeceğiz.Uygulamanın adı O mu Bu mu? , isminden de anlaşılacağı gibi bir karar verme uygulaması.Şimdilik Windows Phone üzerinde çalışmakta eğer ki tutarsa ,ileride İOS ve Android içinde uyarlanabilir.Lisedeki 3 kafadar oturup düşünmüşler ve böyle bir uygulama ortaya çıkmış.Henüz lisedeyken bu tarz girişimler yapan geçlerimizi öncelikle kutluyoruz.

Sistemin çalışma prensibi sanırım Sosyal Ağ filminden esinlenilmiş.Orada da kızları sıralama algoritmasıyla , güzel kızlar arası da seçim yaptırılıyordu.

Bu uygulamada karar veremediğiniz bir durumda , seçeneklerin fotoğraflarını çekerek platforma yüklüyorsunuz.Ardından arkadaşlarınızın sizin yerinize seçmesine izin veriyorsunuz.Kısa bir açıklama yaparak da arkadaşlarınıza fikirlerini sorabilirsiniz.

Programı yapan arkadaşları bir tavsiyede bizden olsun , bu uygulamayı Android tabanlı yaparsanız kısa sürede daha fazla kullanıcıya ulaşmanız mümkündür.Ülkemizde en çok kullanılan mobil işletim sistemi androidtir.

Uygulamayı oluşturan ekip üyeleri : Barış Ceviz, Oğuzhan Akıncı ve Kadircan Kırkoyun , genç girişimcileri tebrik ederim.

Windows Phone Uygulama:https://www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/o-mu-bu-mu/9nblggh1r450

Güncelleme – Android versiyonunu da hazırlamış arkadaşlar aşağıdaki linkten uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hsd.omubumu

SİZCE NASIL OLMUŞ?
Beğendim
50%
İlginç
50%
Eh İşte
0%
Anlamadım
0%
Kötü
0%
Berbat
0%
YAZAR HAKKINDA
Murat Duran
Murat Duran
Açık kaynak donanım ve yazılım geliştiricisiyim , mekanik ve robotik sistemler üzerinde çalışmalar yapmaktayım.Ayrıca bir start-up firması olan Proje Hocam 'ın kurucuyum.
2 YORUMLAR

YORUM YAP